Wczytuję dane...
O nas
 

Historia

 
Jest rok 2005. Kilka dni temu hucznie świętowano otwarcie 16ej stacji Warszawskiego Metra - Placu Wilsona. Idea, jeden z największych operatorów telefonii komórkowej w kraju, niedługo znany będzie jako Orange. Na ulicach Stolicy pojawiają się pierwsze bluzy i koszulki Urodzonego Warszawiaka sygnowane logiem Glorya. Tylko nieliczni wtedy wierzyli, że nie skończy się to jako sezonowa fanaberia, a ubrania z Syrenką zagoszczą na Warszawskich ulicach na kolejne dekady. 

Przez następnych kilkanaście lat nasze ubrania przechodzą ze sprzedaży na dzielnicowych ulicach i podwórkach do internetu, sklepów stacjonarnych czy na odzieżowe targi. Rozszerzamy ofertę o koszulki polo, spodnie, akcesoria, ubrania damskie oraz dziecięce. Coraz bardziej zauważalny Warszawski styl i fason staje się częścią tożsamości Stolicy.

 

Tożsamość

 
Od początku Glorya wspiera szereg inicjatyw związanych z Warszawą. Sponsorujemy lub wspomagamy ludzi i grupy tworzące tożsamość naszego Miasta - fighterów, ampfutbolistów, zawodników amerykańskiego futbolu czy raperów i innej maści Warszawskich muzyków. Pomagamy dzieciom i młodzieży z domów dziecka. 

Mimo korzeni blisko stadionów i podwórek nie boimy się eksperymentów i odważnych stylistyk - staramy się konsekwentnie ubierać Was zarówno sportowo, jak i elegancko. Nasze produkty dojrzewały razem z Wami i przez cały ten czas są manifestem Waszej Warszawskiej Tożsamości dzięki któremu pokazujecie, że Warszawę nosicie zawsze w sercu, wiecie, że nie ma miejsca jak dom, a Warszawa to Wasze drugie imię.